Baltic Strapping Company SIA

KRAVU STIPRINĀŠANAS UN IEPAKOŠANAS MATERIĀLI

Produkcija

Poliestera stīplentes

Preču un kravu iepakošanai un sastīpošanai piedāvājam izmantot Cordstrap poliestera stīplentes, kas guvušas visplašāko pielietojumu kokapstrādē, metālrūpniecībā, transporta un loģistikas nozarē savu teicamo īpašību - augstās izturības un drošības dēļ. 
Poliestera stīplentes ir tikpat izturīgas kā metāla lentes, bet tās nerūsē un ir laikapstākļu izturīgas un viegli pielietojamas. To izmantošana novērš kravu bojājumus, tās ir drošas lietotājam un kravas saņēmējam. Poliestera stīplentes izgatavotas Nīderlandē un tās ir testētas un sertificētas (Germanischer Lloyd kvalitātes sertifikāts).

 

Cordlash stiprināšanas sistēmas

Cordlash kravu stiprināšanas sistēmas paredzētas lielgabarīta un smagsvara kravu nostiprināšanai autotransportā , konteineros, dzelzceļa vagonos un kuģos. Lietojot Cordlash lentes un tām atbilstošas Cordstrap skavas - inovācijas  skavu tehnoloģijā, jūs iegūsiet drošu , ekonomisku un efektīvu kravu nostiprināšanu transportēšanai. 
Cordlash kravu stiprināšanas sistēmas ražotas Nīderlandē un tās ir testētas un sertificētas (Germanischer Lloyd kvalitātes sertifikāts).

 

Gaisa spilveni

Cordstrap ražotie gaisa spilveni var izturēt vairākas tonnas lielu spiedienu un tādēļ ir ideāls līdzeklis, ar kura palīdzību nostiprināt kravas dzelzceļa vagonos, konteineros un autofurgonos. Arvien uzlabotā gaisa spilvenu uzpildes vārstu sistēma tos padarījusi ērti un ātri izmantojamus liela apjoma kravu nostiprināšanā. Atbilstoši jūsu vajadzībām tiek ražoti vairāki gaisa spilvenu veidi un izmēri, kas ir attiecīgi testēti un sertificēti.

Papildaprīkojums

Lai kravu stiprināšanu padarītu ērtu un drošu, piedāvājam Cordstrap izstrādātās un ražotās skavas, stīpotājus, pretslīdes paklājus, lentu statīvus un citu papildaprīkojumu, kas palīdzēs nodrošināt visaugstākos drošības standartus un veikt darbu ātri un kvalitatīvi.
Vairākas no papildaprīkojuma pozīcijām ir tieši Cordstrap inženieru inovatīvi produkti, izstrādāti Cordstrap produkcijas izmantošanai, tādejādi, iegūstot visaugstāko iespējamo materiālu kvalitāti un darba efektivitāti.

+371 67 320 087

© 2016 by Baltic Strapping Company.

Designed by Vilmars Design

Baltic Strapping Company